Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Cennik naprawy płyt indukcyjnych

Cena naprawy zależy od rodzaju usterki oraz potrzebnych części. Orientacyjny koszt naprawy to najczęściej około 300zł w tym wszystkie części, materiały i robocizna, a przy naprawie wysyłkowej 350zł (w tym koszt kuriera). Nie jest to sztywna cena ponieważ dokładny koszt naprawy można określić dopiero po dokładnym sprawdzeniu urządzenia na warsztacie. Zdarzają się też sporadycznie droższe naprawy, których mimo wszelkich starań, nie możemy zdiagnozować telefonicznie. Mając duże doświadczenie w naprawie płyt indukcyjnych, pilnujemy aby w naszym magazynie były dostępne na bieżąco najpotrzebniejsze części dzięki czemu naprawy możemy wykonywać szybko. Czas potrzebny na naprawę płyty indukcyjnej to najczęściej jeden dzień roboczy. Na ten czas składa się diagnoza, naprawa i kilkugodzinne testowanie urządzenia w warsztatowej zabudowie meblowej.


Co zawiera cena?

Klientowi zawsze przedstawiamy całkowity koszt naprawy, niezależnie od tego czy jest to naprawa wysyłkowa czy naprawa płyty z obszaru Krakowa. Całkowity koszt naprawy zawsze zawiera w sobie koszt części, wysyłki (ewentualnie dojazdu do klienta).

Podczas zgłoszenia zawsze staramy się określić wstępny koszt usługi, na podstawie objawów opisanych przez klienta. Określenie dokładnego kosztu naprawy możliwe jest jedynie dopiero po dokładnym sprawdzeniu płyty przez naszych techników. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie i jej koszt zależy od wykorzystanych części i czasu potrzebnego na wykonanie usługi.

Diagnoza

Przy zapytaniu telefonicznym zawsze podajemy orientacyjny koszt naprawy, który może ulec zmianie ponieważ przyczyna usterki może być inna i wymagać użycia innych elementów o czym zawsze informujemy klienta. Takie sytuacje zdarzają się sporadycznie ale klient może w każdej chwili zrezygnować z naprawy! Należy pamiętać, że dokładną diagnozę usterki możemy postawić dopiero po rozkręceniu urządzenia.