Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Naprawa i serwis odkurzaczy Electrolux w Krakowie

Odkurzacze Electrolux

Zapraszamy do naszego serwisu w celu naprawy odkurzaczy Electrolux. Odkurzacze naprawiamy wyłącznie na warsztacie w serwisie dlatego urządzenie do naprawy należy dostarczyć osobiście (kontakt). Rozwiązujemy problemy wszystkich usterek, takich jak między innymi:

  • Nie działający zwijacz
  • Głośna praca silnika
  • Uszkodzony silnik
  • Nie włącza się
  • I wiele innych...

Specjalizujemy się w naprawie wszystkich urządzeń firmy Electrolux. Podejmujemy się najtrudniejszych usterek. Nawiązaliśmy stałą współpracę z producentem dzięki czemu mam wsparcie techniczne i bezpośredni dostęp do części zamiennych dzięki czemu możemy oferować korzystne rabaty na wszystkie części zamienne użyte podczas naprawy. W naszym sklepie w stałej sprzedaży dostępne są worki do większości modeli odkurzaczy firmy Electrolux oraz wielu innych producentów. Ponadto, w ofercie sklepu znajdują się akcesoria takie jak: ssawki, rury, węże, wkłady zapachowe, filtry.

Nie jesteśmy Serwisem Autoryzowany Electrolux

Nasz współpraca z producentem ogranicza się do dystrybucji części zamiennych i wglądu do dokumentacji technicznej. Nie mamy umowy z producentem na wykonywanie napraw gwarancyjnych w ramach gwarancji wydawanej przez firmę Electrolux. Ewentualne naprawy gwarancyjne należy zgłaszać do właściwego serwisu autoryzowanego.