Naprawa i serwis płyt indukcyjnych Electrolux
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Oferujemy pogwarancyjne naprawy płyt indukcyjnych Electrolux bez wymiany drogich modułów elektronicznych, a także naprawy w ramach gwarancji producenta z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów! Nasze usługi są poparte wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie naprawy elektroniki i płyt indukcyjnych.

Specjalizujemy się w naprawie płyt indukcyjnych Electrolux

W ramach podpisanej z producentem umowy, jako Serwis Autoryzowany wykonujemy naprawy gwarancyjne na terenie Krakowa i jego okolic. W ramach naprawa pogwarancyjnych oferujemy przede wszystkim naprawę drogich modułów elektronicznych z których składa się każda płyta indukcyjna. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku części zamienne w tym szyby do płyt indukcyjnych Electrolux w atrakcyjnych cenach.

Jak naprawić?

Dostosowując swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, możemy zaproponować kilka możliwości:

  1. Zapraszamy do naszego serwisu AGD w Krakowie na os. Oświecenia 22a czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Gdzie płytą zajmie się wyspecjalizowany w tej dziedzinie technik.
  2. Zamówi wizytę serwisanta pod wskazanym adresem poprzez kontakt telefoniczny 692460730 lub 124466243 lub napisz do nas na adres kontakt@pogotowie-agd.pl
  3. Dla klientów spoza okolic Krakowa, wyłącznie w przypadku napraw pogwarancyjnych, oferujemy także możliwość wysyłkowej naprawy płyty indukcyjnej