Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Jako Autoryzowany Serwis Teka, oferujemy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy płyt indukcyjnych Teka . Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie i zawsze proponujemy klientowi najkorzystniejsze rozwiązanie problemu. W przypadku drogich modułów elektronicznych oferujemy ich regenerację.

Specjalizujemy się w naprawie płyt indukcyjnych Teka

Dzięki dobrej współpracy z producentem, zdobyliśmy duże doświadczenie w naprawie płyt indukcyjnych Teka. Dostęp do pełnej dokumentacji technicznej, schematów i części zamiennych oraz setki naprawionych przez nas płyt indukcyjnych Teka, sprawiają że jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Najczęściej zgłaszane przez klientów usterki to:

  • Błąd E4
  • Błąd F47
  • Płyta wybija bezpieczniki
  • Złe podłączenie
  • I wiele innych...

Jak naprawić?

Dostosowując swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, możemy zaproponować kilka możliwości:

  1. Zapraszamy do naszego serwisu AGD w Krakowie na os. Oświecenia 22a czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Gdzie płytą zajmie się wyspecjalizowany w tej dziedzinie technik.
  2. Zamówi wizytę serwisanta pod wskazanym adresem poprzez kontakt telefoniczny 692460730 lub 124466243 lub napisz do nas na adres kontakt@pogotowie-agd.pl
  3. Dla klientów spoza okolic Krakowa, wyłącznie w przypadku napraw pogwarancyjnych, oferujemy także możliwość wysyłkowej naprawy płyty indukcyjnej