Naprawa i serwis płyt indukcyjnych Mastercook
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Nasz serwis wykonuje pogwarancyjne naprawy płyt indukcyjnych Mastercook. Pomimo iż nie jesteśmy oficjalnym ani autoryzowanym serwisem firmy Mastercook to posiadamy duże doświadczenie w naprawie tych urządzeń. W zdecydowanej większości przypadków udaje nam się naprawić uszkodzone moduły. Dlatego jeżeli inny serwis AGD stwierdził, że konieczna jest wymiana jednego lub dwóch modułów to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Doskonale znamy modele I3D4R, ID622S, ID64S i wiele innych. Posiadamy magazyn zamiennych części AGD dostępnych od ręki, co skraca czas wykonania naprawy.

Częste usterki z jakimi spotykamy to:

  • spalona płyta po złym podłączeniu
  • płyta nie wykrywa garnków
  • panel sterowania nie reaguje
  • wybija bezpieczniki
  • panel sterowania piszczy ale nic się nie wyświetla

Po naprawie poinstruujemy jak prawidłowo podłączyć płytę lub na terenie Krakowa możemy sami ją zamontować. Wykonujemy także same montaże płyt indukcyjnych. Nasi technicy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia, dzięki czemu możemy po zamontowaniu nowego sprzętu wykonać odpowiedni wpis do karty gwarancyjnej wraz z pieczątką.

Serwis płyt indukcyjnych Mastercook

Na czas wykonywanej naprawy możemy wypożyczyć płytę zastępczą (w zależności od dostępności płyt w serwisie AGD) całkowicie za darmo. Naprawy płyt indukcyjnych wykonujemy w naszym warsztacie ze względu na skomplikowanie napraw. Naprawa taka wymaga odpowiednich warunków warsztatowych, które mamy zapewnione w naszym serwisie i które wpływają na czas wykonania usługi. Mając dostęp do magazynu potrzebnych części "pod ręką", jesteśmy w stanie naprawić płytę indukcyjną znacznie szybciej. Trzeba wziąć pod uwagę że naprawa elektroniki w płytach indukcyjnych (w tym płyt indukcyjnych Mastercook) zazwyczaj wiąże się z wymiana sporej ilość elementów elektronicznych i ciągłymi pomiarami. Serwisujemy także inny sprzęt AGD który naprawiamy u klienta na miejscu.

Naprawa wysyłkowa płyt indukcyjnych

Dla klientów spoza Krakowa, oferujemy naprawę wysyłkową. Posiadamy umowę z firmą kurierską, dlatego płytę należy jedynie spakować i poczekać aż kurier ją odbierze. Gdy płyta trafi na nasz warsztat, diagnozujemy usterkę, a następnie oddzwaniamy do klienta z informacją o kosztach. Po zatwierdzeniu kosztów przez klienta, kontynuujemy naprawę, po czym odsyłamy za pobraniem lub po przedpłacie.