Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Naprawa i serwis pralek Beko w Krakowie

Serwis pralek Beko

Produkty firmy Beko są nam doskonale znane i posiadamy duże doświadczenie w ich naprawie. Posiadamy własną bazę dokumentacji potrzebnej do ich naprawy. Naprawiamy moduły elektroniczne, wymieniamy łożyska, pompy spustowe i usuwamy wiele innych usterek. W naszym magazynie stale znajdują się najpotrzebniejsze części do naprawy pralek Beko. Znane nam są doskonale najpopularniejsze usterki w tych urządzeniach takie jak: problem z wylewanie, problem z pobieraniem wody, głośna praca, zablokowane drzwi, problem z grzaniem i wiele innych. Podejmujemy się napraw usterek wszelkiego rodzaju od najprostszych po, przede wszystkim, te najbardziej skomplikowane. Nasi technicy dojeżdżają do klientów na terenie całego Krakowa i najbliższych (ustalanych indywidualnie) okolic. Nasz warsztat jest wyposażony w specjalne stanowiska do naprawy pralek dlatego istnieje możliwość dostarczenia pralki do naprawy osobiście do naszego serwisu.

Profesjonalne naprawy

Obecnie urządzenia AGD oparte są o elektroniczne moduły sterujące dlatego większość napraw wymaga odpowiedniej wiedzy i dostępu do dokumentacji. Nasz serwis posiada własną bazę danych zbieranej przez lata dokumentacji technicznej. Baza zawiera wszystkie procedury serwisowe, kody błędów i algorytmy rozwiązywania najtrudniejszych problemów. Technicy pracujący w naszym serwisie do głównie elektronicy z wykształcenia i z zamiłowania dlatego. Stawiamy na skomplikowane usterki związane z naprawą elektroniki. Do wszystkich napraw podchodzimy profesjonalnie, nie oszczędzając na potrzebnych narzędziach. Nasz warsztat jest wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia od tych bardziej precyzyjnych do pras hydraulicznych. Nasze zaplecze techniczne pozwala nam usuwać wszelkie możliwe i opłacalne awarie.

Wymiana łożysk

Szczególnie polecamy profesjonalną wymianę łożysk w pralkach. Wykorzystujemy tylko najlepsze jakościowo łożyska i używamy w tym celu prasy hydraulicznej. Nie używamy tanich łożysk ponieważ ich testy w naszym warsztacie nie wypadły pozytywnie.

Pralki Beko, to przede wszystkim pralki ładowane od frontu. Beko nie posiada w swojej ofercie pralek ładowanych od góry. Najpopularniejsze serie urządzeń to WML, WMD, WMB w wersjach 4kg, 5kg lub 6kg suchego wsadu.